Napisy na płytach do kolumbarium

Napisy upamiętniające osoby zmarłe wykonane na granitowych płytach umieszczonych w kolumbarium - Cmentarz Komunalny Wojskowy na Powązkach Warszawskich

Niegdyś kolumbarium było budowlą podziemną z niszami, usytułowanymi w piętrowych rzędach znajdujących się w ścianach wewnętrznych, zakrytymi marmurowymi tablicami z wyrytymi imionami.

Obecnie na Cmentarzach Komunalnych: Północnym , Południowym, Wojskowym oraz na Cmentarzu Wolskim w Warszawie kolumbarium jest budowlą naziemną z niszami, w których umieszczane są urny z prochami zmarłych. Na kolumbarium naziemne najlepsze są płyty granitowe najczęściej w kolorze czarnym ze względu na ich największą odporność na warunki atmosferyczne i czytelność wykutych napisów.

Firma Art-Zych świadczy profesjonalne usługi m.in. w zakresie grawerowania napisów, portretów oraz ornamentów umieszczonych na tablicach granitowych w kolummbariach. Przed wykonaniem usługi przygotowujemy proporcjonalny do wielkości płyty projekt napisów. Dzięki wykonanej wizualizacji klient ma możliwość zapoznania się z propozycją układu graficznego napisu i użytego stylu liter na tablicach pamiątkowych.

Na czas demontażu i ponownego montażu po wykonaniu napisów zabezbieczamy niszę na urny czarną płytą imitującą granit.

Zapraszamy do współpracy oraz zapoznania się z pełną ofertą nagrobków o różnych fasonach z najlepszych jakościowo granitów i innymi kamieniarskimi usługami.

 

Wystawa Nagrobków Art-Zych ------------ Kąty Węgierskie ul. Akacjowa 3

Wystawa nagrobków Art-Zych ----------- Warszawa ul. Ostródzka 21

Konserwacja kamienia-Renowacja nagrobków-Naprawa nagrobków